HOTEL-SPA & RESTAURANT
QUALITY & TECHNOLOGY

Jako producent ręczników hotelowych, tworząc nasze kolekcje, zawsze mieliśmy na uwadze najwyższą jakość ich wykonania i maksymalnie trafne dostosowanie produktów do potrzeb naszych klientów. Z uwagi na stale rosnące oczekiwania branży hotelarskiej, postanowiliśmy stworzyć zupełnie nową markę luksusowych ręczników, wyodrębnioną z naszej dotychczasowej oferty, skierowaną głównie do ekskluzywnych obiektów noclegowych, Resort&SPA, a także wszelkich obiektów innego typu, ceniących najwyższej jakości tekstylia hotelowe.

Marka Julian&Vincent to ręczniki hotelowe opatrzone nowym znakiem firmowym, wyróżniającym te produkty od pozostałych z naszej oferty. Są to ręczniki bawełniane, wykonane z bawełny egipskiej, której niewątpliwe zalety i cechy charakterystyczne opisaliśmy w jednym z postów na blogu. Już sam fakt, że są to ręczniki z bawełny egipskiej sugeruje, że za ich produkcją stoi wykorzystanie najwyższej jakości materiału, co przekłada się bezpośrednio na bardzo wysoki komfort użytkowania i wyjątkowo wysoki poziom prezencji ręczników.

Kluczowym aspektem, wyróżniającym hotelowe ręczniki z logo Julian&Vincent jest ich wysoka gramatura, czyli 600g, 700g i 800g/m2, bardzo rzadko spotykana na polskim rynku, co zdecydowanie jest ich ogromnym atutem i sprawia, że jesteśmy niezmiernie dumni, iż nasza firma może dostarczać branży hotelowej tak doskonały produkt. Grube ręczniki hotelowe to absolutny synonim luksusu, który sprawia, że pokoje hotelowe zachwycają gości.

OFERTA marki Julian&Vincent zawiera pierwszorzędne ręczniki do SPA, o znakomitej chłonności, zdumiewająco grube i mięsiste, a jednocześnie miękkie i puszyste. To zupełnie nowa na polskim rynku jakość, która zachwyci najbardziej wybrednych klientów. Co ważne występują one w dowolnej wersji kolorystycznej, w związku z czym oferujemy ręczniki hotelowe białe i ręczniki hotelowe kolorowe. Nie są to tanie ręczniki hotelowe, standardowe ręczniki hotelowe, które może mieć każdy, a profesjonalne ręczniki hotelowe prezentujące się doskonale i fantastycznie spełniające soją funkcję. Są to ręczniki najlepsze do hoteli ceniących luksus i elegancję w każdym calu.

Postanowiliśmy, że ręczniki do hotelu z naszej nowej marki, będą oznakowane nowym, eleganckim znakiem graficznym, by podkreślić ich prestiż. Na życzenie naszych klientów możemy dowolnie opakować ręczniki, na przykład w wytworne pudełka, lub wykonać eleganckie cukierki z ręczników, ozdobione kokardą.

Warto pamiętać, że kupując ręczniki hotelowe od producenta otrzymujemy gwarancję najwyższej jakości i możliwość dostosowania produktów do konkretnych potrzeb.