HOTEL-SPA & RESTAURANT
QUALITY & TECHNOLOGY

W dzisiejszym zabieganym świecie odpoczynek i relaks to kluczowe aspekty poprawy formy naszego ciała i umysłu. Każdy zasługuje na odrobinę luksusu w postaci przyjemnych zabiegów w SPA, masaży, kąpieli błotnych, maseczek regenerujących i wielu wielu innych procedur, które mają poprawić nasze samopoczucie. Właściciele SPA dokładają wszelkich starań, by goście czuli się w ich obiektach doskonale nie tylko za sprawą gustownych wnętrz, stonowanej muzyki, zapachu kadzideł, ale także kładą nacisk na odpowiednio dobrane tekstylia, które są bazą funkcjonowania tego typu obiektów.

Pamavi Textile Group - tekstylia do SPA producent, tekstylia do sauny producent, kapcie hotelowe producent, kapcie jednorazowe producent, kapcie frotte producent.

Tekstylia do SPA to bardzo ważny obszar naszej działalności, jako producent tekstyliów hotelowych. Po pierwsze mamy tu do czynienia z bardzo szerokim asortymentem produktów, co wynika z mnogości i różnorodności zabiegów. Postawę stanowią oczywiście ręczniki hotelowe, ręczniki do SPA oraz ręczniki do sauny. Najczęściej wybierane są tu ręczniki frotte o wysokiej gramaturze w kolorze białym, które doskonale chłoną wodę, są miękkie i miłe w dotyku, a także stanowią idealny nośnik reklamy. Biel zawsze kojarzy się z czystością i świeżością, a także podkreśla walory wypoczętego ciała, dzięki czemu goście SPA widząc swoje odbicie w lustrze od razu czują się lepiej:) Białe są także prześcieradła do SPA, a także podkłady na łóżka zabiegowe, które gwarantują komfort i higienę. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości tkanin nasze prześcieradła hotelowe są niezwykle wytrzymałe i pozwalają na ich długotrwałą eksploatację.

Każdy gość SPA spędzający czas na zabiegach upiększających wielokrotnie przemieszcza się po obiekcie, udając się w różne strefy Wellness. Aby zapewnić mu komfort i swobodę właściciele wyposażają SPA w szlafroki hotelowe i kapcie hotelowe. Oczywiście wybierając płaszcz kąpielowy do hotelu należy pamiętać o różnorodności osób korzystających zapewniając szlafroki dla kobiet, szlafroki dla mężczyzn oraz szlafroki dla dzieci. Pamavi, jako producent szlafroków hotelowych stosuje wytrzymałe tkaniny o różnorodnej gramaturze, by stworzyć produkty doskonałe. Nasze płaszcze kąpielowe do spa cechują modne fasony, kroje i bardzo dobre wykonanie. W kategorii szlafrok spa, oferujemy szlafroki hotelowe damskie frotte, szlafroki hotelowe męskie frotte oraz szlafroki hotelowe dziecięce w śnieżnobiałym kolorze (gdyż preferowany jest szlafrok biały) i w pełnej palecie rozmiarów, wykonane z tkaniny frotte lub waflowej. Oferujemy szeroką gamę wariantów: białe szlafroki frotte, szlafroki waflowe, szlafroki frotte, szlafrok frotte z kapturem, szlafrok unisex, szlafroki damskie długie, szlafroki męskie długie.

W poprzednim wpisie, który poświęcony był na szlafroki ustaliliśmy, że jedni używają nazwy szlafrok hotelowy podczas, gdy inni są bardziej skłonni stosować nazwę płaszcz kąpielowy hotelowy i zarówno jedna jak i druga nazwa są poprawne i można ich używać zamiennie. Jako producent płaszczy kąpielowych również używamy obydwu nazw tego produktu niezależnie czy chodzi o płaszcz kąpielowy hotelowy czy płaszcz kąpielowy spa. Dla osób preferujących określenie płaszcz kąpielowy frotte mamy więc w ofercie pełną gamę produktów: płaszcz kąpielowy damski, płaszcz kąpielowy męski, płaszcz kąpielowy dziecięcy, płaszcze kąpielowe unisex, płaszcz kąpielowy z kapturem.

Oprócz tego, że mamy hotelowe płaszcze kąpielowe, posiadamy w swej ofercie dodatkowe tekstylia do SPA takie jak: pareo wafel lub pareo gładkie, kilt męski i kilt damski również w wersji wafel lub gładki, a także turban frotte lub turban bawełniany. Wszystkie nasze tekstylia do sauny, czy tekstylia dla spa cechuje wysoka trwałość i odporność na codzienne użytkowanie, a także wysoka estetyka wykonania, dzięki czemu wyposażenie SPA jest na najwyższym poziomie. 

Firma Pamavi to także producent kapci hotelowych, głównie producent kapci frotte, które stanowią klasyczny zestaw ze szlafrokami hotelowymi. Bazę produktó z tym przypadku stanowią klasyczne kapcie hotelowe frotte, dla których można także znaleźć określenie pantofle hotelowe. Kapcie frotte białe są najczęściej spotykanie, jako wyposażenie hoteli, a konkretnie hotelowej łazienki. W przypadku SPA oprócz wyposażenia w jednorazowe hotelowe kapcie frotte, spotykamy kapcie jednorazowe do spa, które najczęściej występują jako kapcie jednorazowe fizelinowe. Tego typu klapki hotelowe doskonale spełniają swoją rolę, dając poczucie komfortu i higieny podczas przemierzania obiektów SPA. W hotelach zwykle dominują kapcie frotte, ale często możemy spotkać również kapcie hotelowe welurowe. W obiektach dbających o identyfikację markową często widzimy kapcie hotelowe z nadrukiem, najczęściej są to oczywiście kapcie hotelowe z logo, co czyni je doskonałym nośnikiem reklamy i sprawia, że goście mają zwiększone poczucie luksusu.