HOTEL-SPA & RESTAURANT
QUALITY & TECHNOLOGY

W poprzednim wpisie skupiliśmy się na typowych tekstyliach hotelowych, które stanowią swoistą obwolutę esencji wygody, jaką dają poduszki i kołdry hotelowe. To właśnie na tych produktach skupimy się w niniejszym wpisie. To poduszki i kołdry wraz z ich miękkością wynikającą z rozmaitego wypełnienia gwarantują zdrowy i spokojny sen. Oferujemy poduszki i kołdry z wypełnieniem naturalnym i syntetycznym, w rozmaitych wzorach i rozmiarach, a także typach: od pikowanych po gładkie, z wypustką i bez. Każdy hotelarz znajdzie u nas produkt spełniający jego oczekiwania, tym samym zapewni swoim gościom maksimum komfortu. Odpowiednio dobrane poduszki i kołdry wraz z doskonale skrojoną i uszytą pościelą hotelową stanowią wyznacznik luksusu i nietuzinkowości danego obiektu.
 
Już sama podstawowa bielizna łóżka może być wystarczająco reprezentacyjna, ale jeśli ktoś oczekuje wyższego poziomu satysfakcji estetycznej od hotelowego łóżka powinien pomyśleć o narzucie. Narzuty hotelowe są powszechnie stosowane w wysmakowanych wnętrzach i często stanowią nawiązanie do pozostałych elementów wyposażenia pokoju. Kapy hotelowe w zależności od preferencji mogą zakrywać całość łóżka, bądź tylko jego część, stanowiąc swoisty szal lub bieżnik na łóżko.
 
Nasza OFERTA jest bogata w narzuty lekkie lub ciężkie narzuty z kontrafałdą, pikowane i dwustronne. Nasze narzuty na łóżka hotelowe cechuje ciekawe wzornictwo i wysoka jakość wykonania. Poza funkcją czysto estetyczną, narzuty pełnią również funkcję ochronną dla pościeli hotelowej.