Drukuj PDF

Ręczniki hotelowe z logo

Ręczniki hotelowe to konieczny element wyposażenia każdej łazienki. W naszej ofercie znajdą Państwo wybór prestiżowych produktów wykonanych w stu procentach z bawełny. Prezentowane ręczniki są przeznaczone do długotrwałego użytku i odporne na ścieranie. Można je też w łatwy sposób wyczyścić, przy czym materiał nie straci swoich walorów. Proponowane ręczniki występują w kolorze białym, który doskonale sprawdzi się w każdym hotelu. Mogą być obszyte w taki sposób, w jaki sobie Państwo życzą. Ponadto oferowane ręczniki mogą być też wyposażone w Państwa logo. Produkty występują w trzech wersjach do wyboru.

 

 

Ręczniki , od 400g/m2, gładki, biały, 100% bawełny, podwójne przeszycia boczne LUB DIAGONAL , pojedyńcza pętla hotelowa,

wstępnie prany w procesie produkcji.

RĘCZNIKI HOTELOWE - STANDARD

CENA OD: 5,30zł/NETTO


ręczni

RĘCZNIK HOTELOWE - LUX

Drukuj PDF

Ręczniki do hotelu - LUX od 45Og/m2 gładki, biały, 100% bawełny, podwójne przeszycia boczne lub DIAGONAL, podwójna pętelka hotelowa,wstępnie prany w procesie produkcji.

RĘCZNIK HOTELOWE - LUX

CENA OD 5.8Ozł/netto


RĘCZNIKI HOTELOWE - PRESTIGE

Drukuj PDF

Ręczniki do hotelu -PRESTIGE od450 g/m2, z żakardowo tkanym napisem HOTEL lub własnym LOGO, biały, 100% bawełny, podwójne przeszycia boczne lub DIAGONAL, podwójna pętelka hotelowa, wstępnie prany w procesie produkcji.

RĘCZNIKI HOTELOWE -  PRESTIGE

CENA OD 6.30zł/netto